Effektywni

Jesteśmy jedną z pierwszych w Polsce kreatywną agencją reklamową. Istniejemy od 1994 roku.

65+

marek w portfolio

8

krajów na świecie, w których
prowadzimy swoje kampanie

30

galerii, centrów i sieci
handlowych w Polsce

22 lata

na rynku reklamy

Strategia

Działanie bez strategii jest jedynie strzelaniem na wiwat – trudno liczyć na efekty.Poczynając od strategii marki, poprzez strategię kreatywną, a skończywszy na strategii komunikacji, zawsze planujemy nasze działania w oparciu o badania rynku, postaw konsumenckich oraz własne wieloletnie doświadczenie.

Kreacja

Pomysłowa i oryginalna kreacja zawsze była, jest i na pewno będzie kluczem do rynkowego sukcesu każdej marki. To przecież pomysł oraz doskonała realizacja pozwalają zwrócić uwagę na markę, zbudować jej wizerunek i zachęcić do zakupu. Kreacja zawsze nas napędza… i to się nie zmienia.

Planowanie i zakup mediów

Specjalizujemy się w planowaniu i zakupie mediów na potrzeby galerii i centrów handlowych. Tu nie wystarczą same wskaźniki. Potrzebna jest precyzyjna znajomość poszczególnych nośników, topografii miast i wiedza nt. natężenia ruchu, percepcji przekazów, itp.

Produkcja internetowa

Internet jest dziś najszybciej rozwijającym się medium komunikacyjnym – nie tylko w sferze różnego rodzaju społeczności, ale także portali informacyjnych, aplikacji, czy też kampanii internetowych. Na pewno są grupy docelowe, do których nie sposób dotrzeć bez nowoczesnych narzędzi komunikacji w necie.

Produkcja filmowa

Dziś spoty reklamowe muszą konkurować nie tylko z innymi spotami, ale także całą wysokobudżetową filmową produkcją. Dlatego nawet wspaniały pomysł wymaga doskonałej realizacji. Jeśli zechcecie obejrzeć nasze portfolio, znajdziecie tam pełne spectrum spotów filmowych zarówno do TV, jak i Internetu.

Sesje fotograficzne

Ponieważ żyjemy w epoce komunikacji obrazowej – fotografia nabiera jeszcze bardziej szczególnego znaczenia. Udana sesja – to nie tylko pomysł, ale właściwy casting, organizacja optymalizująca koszty oraz postprodukcja, dzięki której jesteśmy w stanie zaproponować zdjęcia na najwyższym poziomie.

Organizacja wydarzeń promocyjnych

Pomysł na event w naszym wypadku jest zazwyczaj częścią strategii kreatywnej dla marki. Ponieważ epoka, w której żyjemy oddziałuje na nas setkami różnorodnych bodźców – dlatego zawsze dążymy zarówno w koncepcjach, jak i realizacjach do spójności z realizowaną strategią marki.

Outsourcing & management

Często zdarza się, że firmy decydują się na pełen outsorcing zarządzania marketingiem lub komunikacją .Jesteśmy w stanie przejąć znaczną część działań związanych z komunikacją rynkową firmy, pozostawiając Klientowi wszystkie kluczowe decyzje.