Nowa platforma komunikacyjna Grupy Impel.

impel_fb

Nowa platforma komunikacyjna Grupy Impel.

Z pewnością nie jest łatwo komunikować markę, która obejmuje tak wiele rodzajów działalności. Nasze zadanie polegało na opracowaniu koncepcji wspólnego komunikacyjnego mianownika dla Grupy Impel, tak, aby poszczególne spółki i obszary działalności synergicznie budowały wizerunek grupy, a grupa wspierała poszczególne obszary i spółki. Mamy nadzieję, że to zadanie udało nam się zrealizować.
Impel jest największą w Polsce grupą firm specjalizujących się w usługach dla instytucji i przedsiębiorstw. Działaw obszarach Facility Management, Digital Services & Business Process Outsourcing, Industrial Services. Obsługuje różnorodne procesy biznesowe i pomocnicze klientów prawie ze wszystkich branż. Od sprzątania i ochrony mienia, zintegrowaną obsługę nieruchomość przez digitalizację procesów kadrowych, aż po wdrażanie systemów SAP i rozwój aplikacji przez własny Software House.
70 usług, 60 spółek, 55000 współpracowników świadczących usługi na rzecz klientów. Wiodącą Spółką Grupy jest Impel SA, od 2003 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.